Hardox Hayatın İçinde

Posted by on Ara 27, 2013 in Vitrin | 0 yorum

Hardox Hayatın İçinde

Masrafını çıkaran sert yapılar

Hardox’tan imal edilmiş yapılar daha uzun süre dayanır ve daha hafif olmasıyla taşıma kapasitesini artırır. Bu yüzden de “Hardox In My Body” amblemi zeka, performans ve ekonomiyi temsil eder.

“Hardox In My Body” markalı bir ürünü herkes satın alabilir ve ondan faydalanabilir. Böyle bir ürünü herkes üretemez. Lisanslı üretici olmak sadece sektörün en iyilerine nasip olur.

liten_himb_prod_tipper.PNG

DAMPERLER

Hardox’tan imal edilmiş bir damper gövdesi, sertlik ve tokluğun benzersiz kombinasyonu sayesinde daha dayanıklıdır. Ağırlık değişmeden yük taşıma kapasitesinin artması, daha iyi genel ekonomiyle sonuçlanır. Hardox, dışarıda minimum sayıda takviye kirişine sahip bir damper tasarımına olanak sağlar.

liten_himb_prod_container.PNG

KONTEYNERLER

Hardox’tan imal edilmiş konteynerler daha hafiftir, daha kuvvetlidir ve daha uzun süre dayanır. Ayrıca daha geniş bir uygulama alanı sağlar. Bir gün tahta parçaları, ertesi gün yıkım molozu – Hardox’tan imal edilmiş bir konteyner en sert yükleri taşır ve günün sonunda yine de biçimini korur.

liten_himb_prod_skopa.PNG

KEPÇELER

Hardox aşınma çeliği ekskavatör kepçeleri için benzersiz özelliklere sahiptir. Hardox üstün sertlik ve tokluğu mükemmel kaynak ve tornalama özellikleriyle birleştirir. Kepçe daha uzun süre dayanır, orijinal biçimini korur ve aşınma parçaları kolayca değiştirilir.

liten_himb_prod_other.PNG

DİĞERLERİ

Hardox yapısal aşınma levhasıdır ve ürünlerin aşınma durumlarında daha iyi performans göstermesini sağlar. Damperler, konteynerler ve kepçeler dışında görünür yapılarında Hardox kullanan bazı başka ürünler de sertifika alabilir.

himb_top.png

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir